Şafak Radyomenü

KURUMSAL

Şafak Radyo kurulduğu günden beri  yaptığı ilkeli,kaliteli ve seviyeli yayın anlayışıyla toplumumuzun her kesimine hitap etmeyi kendisine amaç edinmiştir.

 

Şafak Radyo , yayınlarında, halkımızın milli ve manevi değerlerine sahip çıkarak toplumumuzu derinden sarsan  eğitimsizliğin ,ahlaki yozlaşmanın , adaletsizliğin ve terörün karşısında durmuş, bunlara karşı insanımıza barış,adalet,sevgi,merhamet,birlik,beraberlik ve kardeşlik gibi insanımızın özlediği değerleri verme gayreti içerisinde olmuştur.

 

Şafak Radyo ,yaptığı ve yayınladığı Bilim,kültür, sanat, sağlık,belgesel, aile içerikli, ciddi, seviyeli, eğitici, kuşatıcı ve kaliteli programları, halkının büyük ilgisini kazanmış ve iyi bir eğitici,iyi bir müzik kanalı ve iyi bir kültür elçisi olarak kabul görmüştür.

 

Şafak Radyo, müzik anlayışı olarak halkımıza kin ,nefret ve şehvet duygularını çağrıştırmayan müzik eserlerini yayınlayan ve bunu kendisine ilke edinen bir radyo olmuştur. Ezgiler,Tasavvuf Musikisi,Türk Halk Müziği ve Şiirlerle günün 24 saati, Haftanın 7 günü, 7’den 77’ye hitap eden bir yayın çizgisi izlemektedir.

 

Şafak Radyo olarak, yıllardan beri hep yanımızda olan ve bizi hiç yalnız bırakmayan vefakar dinleyicilerimize ve halkımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

Şafak Radyo , var oldukça ilkeli yayınlarımız devam edecek ve daha güzel günlere hep beraber yürüyeceğiz.

Şafak Radyo İSTEK HATTI İsteğinizin yayınlanması için Sanatçı ve Parça ismini harfi harfine doğru yazmanız gerekiyor.

Tanıtım Filmi